קרן פועלים לעסקים

מעוניין בקבלת הלוואה?

אודות ההלוואה:

קרן פועלים לעסקים הוקמה במטרה לתמוך בעסקים הקטנים בישראל. קרן פועלים הוקמה בשיתוף חברת כלל על מנת להוביל קרן מהירה יותר, המספקת תנאים טובים יותר ובסכומים גדולים יותר.
הקרן לעסקים קטנים

תקופה ההלוואה:

עד 72 חודשים ניתן לדחות את מועד תשלום הקרן (גרייס) עד 12 חודשים ואת יתרת ההלוואה לשלם ב-60 החזרים חודשיים
פתיחת עסק

היקף ההלוואה:

עסק בהקמה – עד 500,000 ש"ח עסק עם מחזור עסקי שנתי של עד 5 מיליון ש"ח – עד 500,000 ש"ח, עסק עם מחזור עסקי שנתי של 5 מיליון ₪ ועד 25 מיליון ₪ – הלוואה עד לסך של 10% (יצואנים 12%) ממחזור ההכנסות השנתי שקדם להגשת הבקשה או 2 מיליון ש"ח, הנמוך מביניהם, עסק עם מחזור עסקי שנתי של 25 מ' ₪ ועד 50 מיליון ₪ – הלוואה עד לסך של 10% (יצואנים 12%) ממחזור ההכנסות השנתי שקדם להגשת הבקשה או 3 מיליון ש"ח, הנמוך מביניהם.
פיתוח עסקי

ריבית והצמדה:

הריבית המקובלת במערכת הבנקאית להלוואות מסוג זה, עפ"י שיקול דעתו של הבנק מסלול הריבית להלוואה: הלוואה בריבית פריים.
קורס "להקים עסק – מחלום למציאות"

בטחונות:

ערבות בעלים – ערבות אישית של הבעלים או של כל בעלי המניות בחברה הלווה. בטחונות נוספים בשיעור של 25% מסכום ההלוואה (לאחר מקדמי בטחון כמקובל בבנק). הביטחונות בכפוף לאישורם ועל פי שיקול דעת הבנק ו/או שעבוד הנכס/הציוד במקרים בהם ההלוואה נועדה למימון רכישתו, לקוחות בעלי מחזור שנתי של החל מ – 25 מיליון ₪ ועד 50 מיליון ₪, שקיים אצלם שעבוד שוטף כללי לבנק אחר על נכסי החברה, יהיו זכאים להלוואה בקרן בתנאי שביטלו את השעבוד השוטף הכללי או הסכימו לחתום על מסמך פרי פסו.
קורס מעשי בניהול פיננסי

כיצד מגישים בקשה?

בדיקה ראשונית והכנת תוכנית עיסקית וגם בקשת מימון באמצעות מט"י חולון

מידע נוסף:

מטרות ההלוואה: הון חוזר – לתפעול השוטף השקעה – הרחבת עסק ופיתוחו הקמת עסק חדש קהל היעד: עסק בהקמה – עסק אשר טרם החל לפעול, עסק קטן – עוסק מורשה/ תאגיד, בעל מחזור מכירות שנתי של עד 25 מיליון ש"ח בשנה שקדמה להגשת הבקשה, עסקים בינוניים – בעלי מחזור עסקי שנתי עד 50 מליון ש"ח .

מעוניין בקבלת הלוואה?

סגירת תפריט
חיוג מהיר
ניווט